Školy v přírodě a ozdravné pobyty

INFORMACE O ŠKOLE V PŘÍRODĚ - „Penzion Andula“ Friesovy boudy - termín 12.1.2020 – 17.1.2020

Adresa:
Penzion Andula Areál Friesovy boudy

Strážné 95, 543 52 Strážné
+420 773 100 119

Odjezd:

V neděli 12. 1. 2020 od budovy ZŠ Moskevská 29,
Sraz žáků je v 9, 00 hod., odjezd v 9, 15 hod.

Pobyt začíná obědem a končí dnem odjezdu obědem – balíčkem na cestu. Dětem dejte s sebou malou přiměřenou svačinu a malé pití.

Příjezd:

V pátek 17. 1. 2020 kolem 15,00 hod. před budovou ZŠ Moskevská 29

Vážení rodiče, vzhledem k záboru komunikace kvůli stavbě školy se místo odjezdu (neděle 12.1.) i příjezdu (pátek 17.1.) na školu v přírodě přesouvá z ulice Přípotoční před budovu ZŠ Moskevská 29.

V posledním týdnu před odjezdem dostanou rodiče od třídních učitelek tiskopisy:
  • Potvrzení rodičů o bezinfekčnosti. K bezinfekčnosti připište, prosím, eventuální zdravotní potíže dítěte (alergie, náměsíčnost, pomočování).
  • Souhlas s podáváním léků.V případě, že dítě užívá pravidelně léky, je nezbytně nutné, aby každé balení léků bylo opatřeno jménem dítěte a dávkováním. Léky nelze nechat v zavazadlech dětí, je nutné je předat v den odjezdu třídní učitelce.
  • Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci / škole v přírodě (platí 2 roky)
  • Veškeré informace, které nám sdělíte o Vašich dětech, považujeme za důvěrné. Napište s předstihem Vašim dětem pohled (dopis), tak aby ho dostaly v průběhu týdne.

V den odjezdu rodiče předají tř. učitelce:
- Potvrzení rodičů o bezinfekčnosti
- Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci a škole v přírodě
- Souhlas s podáváním léků

Nedoporučujeme vozit na školu v přírodě cenné věci (rádia, mobilní telefony).