O nás

Naše mateřská škola je dislokovaným pracovištěm Základní školy logopedické a Mateřské školy logopedické Praha 10, Moskevská 29.. Nachází se rovněž v Praze 10, v Zahradním Městě. Budovy MŠL jsou umístěny v pěkném klidném prostředí, obklopeny velkou zahradou, která zaručuje dětem dostatek volného a bezpečného pohybu.

Škola je dobře vybavena moderním nábytkem i hračkami, pro řízené i odborné činnosti je zde dostatek pomůcek. Děti mají zajištěno celodenní stravování a pitný režim, dostatek pohybu i odpočinku a v mateřské škole mají potřebné zázemí, klid, bezpečí i soukromí.

Ve vztazích mezi učitelkami a rodiči panuje oboustranná důvěra, otevřenost, porozumění i respekt a ochota spolupracovat.

Do MŠL přijímáme děti s poruchou řeči na základě zápisu v řádném termínu, a to podáním přihlášky a doporučení odborníka z oboru logopedie nebo foniatrie. Všechny děti musí projít vyšetřením SPC,PPP s doporučujícím závěrem k umístění do MŠL.

Kapacita MŠ je 50 dětí ve 4 třídách. O děti pečuje zodpovědný personál – speciální pedagogové, logopedky a provozní zaměstnanci.

Kontakt: mssasankova@seznam.cz, tel.272 652 612